fbpx
cyceniata-round

Курс для цуценят

12 занять. Групи до 6 собак

Курс для цуценят розрахований на собак віком від 45 днів до чотирьох-шести місяців. Дресирування базується на ігровому методі, що дозволяє не тільки вивчити базові навички, а й успішно пройти соціалізацію тварини. Це найважливіший у житті цуценяти курс дресирування з декількох причин.

По-перше, цей курс містить надзвичайну кількість корисної інформації для власників цуценят. Правильне використання цієї інформації дозволить не тільки встановити міцний контакт із твариною, але й виростити слухняного собаку без поганих звичок, із хорошими охоронними якостями.

По-друге, як було встановлено академіком П. К. Анохіним, вирішення елементарних задач в ранньому віці значно зміцнює та розвиває нервову систему цуценяти, підвищує шанси виростити собаку з активною оборонною реакцією. А це відіграє вирішальну роль для дресирування охоронної собаки.

Протягом курсу ви дізнаєтесь як самостійно виробити та закріпити у цуценяти практично будь-яку навичку. Не рідко стається так, що власних собаки, який серьйозно поставився до цього курсу, одразу переходть на заняття із психологічної підготовки, минаючи курс зі слухняності.

 

Записатись на цей курс