Кілька слів про нас

Школа охоронних собак «АЛЬФА»

Школа дресирування охоронних собак "Альфа" – одна з найстаріших шкіл нашої країни. Вже більше 30 років ми допомагаємо вам знаходити спільну мову зі своїми улюбленцями!

"Альфа" — офіційне об’єднання, член Союзу Практикуючих Дресирувальників Кінологічного Союзу України. Один з небагатьох професійних центрів, що легально займається дресируванням собак усіх порід у місті Києві.

У нас ви можете отримати консультацію спеціаліста-кінолога, запросити дресирувальника для індивідуального навчання або записатися на курс дресирування і виховати свого собаку під керівництвом інструктора на одному з наших тренувальних майданчиків.

Детальніше про нас

Программы обучения

Малышам
Щенячий курс

Рассчитан на щенков возрастом от сорока пяти дней, до четырёх месяцев. Один из самых важных и необходимых курсов дрессировки.

Непослушным
Послушание

Рассчитан на собак от семи – восьми месяцев. Включает отработку навыков, необходимых для контроля собаки. Этот курс поможет вшей собаке стать адекватной и управляемой на улице.

Авторский курс
Психологическая подготовка

Авторский курс по подготовке нервной системы и повышения управляемости собаки для работы в экстремальных ситуациях.

Охранным собакам
Курс специальной подготовки
  • Спарринг
  • Охрана вещи
  • Охрана хозяина
  • Охрана территории
  • Охрана автомобиля
  • Основы розыска
30+РОКІВ МИ ДРЕСИРУЮЄМО ОХОРОННИХ СОБАК
2000+ВИПУСКНИКІВ НАШОЇ ШКОЛИ
100+НАГОРОД ЗАСЛУЖИЛИ НАШІ ВИХОВАНЦІ
100+ТОН ЛАСОЩІВ З'ЇДЕНО НА ЗАНЯТТЯХ

Наші послуги

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ КІНОЛОГА
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ КІНОЛОГА
Професійний кінолог, суддя за робочими якостями Кінологічної Спілки України, автор багатьох унікальних методик дресирування і підготовки охоронних собак Владислав Кузьмук не залишить жодне питання про собак без відповіді
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ДРЕСИРУВАННЯ
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ДРЕСИРУВАННЯ
Школа охоронних собак "Альфа" надає послуги виїзду тренера додому. Ви можете запросити нашого фахівця на індивідуальні заняття з вашим вихованцем.
ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ
ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ
Ми запрошуємо вас приєднатися до групових занять з дресирування, які проходять на обладнаних майданчиках в невеликих групах до 6 собак.
НАВЧАННЯ З ПАНСІОНОМ
НАВЧАННЯ З ПАНСІОНОМ
Ви можете повністю довірити свого друга нашим фахівцям і влаштувати його на курс навчання з проживанням, харчуванням, навчанням, доглядом та прогулянками в лісі. Ваш вихованець залишиться задоволеним!
ГОТЕЛЬ ДЛЯ СОБАК
ГОСТИНИЦА ДЛЯ СОБАК
Ваш вихованець може затишно розташуватися в просторому вольєрі нашого готелю площею не менше 10 квадратних метрів з підігрівом, усіма зручностями і навіть басейном для собак, поки ви подорожуєте!
Дрессировка овчарок

Наше відео

Бібліотека

Новини

Приєднуйтесь до нас прямо зараз!

Заповніть форму і запишіть свого вихованця в школу охоронних собак «АЛЬФА»

Заповнивши цю форму, Ви гарантовано отримаєте нагадування (в формі SMS або на вказаний e-mail) про збори для запису в групи, попередження про зміну часу або місця проведення зборів.

А при наявності достатньої кількості бажаючих займатися і підходящого місця, ми організуємо майданчик безпосередньо у вас.

Записаться на курс дрессировки
Записаться в АЛЬФУ