Запрошуємо на фестиваль для кінологів та власників собак AlfaDogFest!

27 травня у Києві відбудеться фестиваль для кінологів та власників собак AlfaDogFest. Подія відбудеться за адресою: вул. Полковника Потєхіна, 16. Вхід вільний.

 AlfaDogFest – місце для тих, хто любить собак. Якщо ви тільки замислюєтесь про те, щоб завести собаку, або вже є власником цуценяти, і тільки починаєте свій шлях у дресируванні, вихованні та вирощуванні чотирилапих друзів, навіть якщо ви – досвідчений власник з історією,– кожен знайде на AlfaDogFest нове і цікаве для себе. Тут можна отримати професійні поради із перших рук від спеціалістів з годування, консультації кінологів з виховання, інформацію шкіл з напрямків дресирування. AlfaDogFest– місце першої спроби! Кожне цуценя разом з власником може взяти участь у тренувальному Чемпіонаті «FutureChampion» під керівництвом судді КСУ з робочих якостей. Ви отримаєте перші в житті емоції учасника змагань з собаками, відчуєте справжній дух кінологічної спільноти Києва. AlfaDogFest– місце зустрічі і знайомства людей, що віддані кінологічній справі роками і новачків серед "собачників". Кращі школи дресирування у Києві продемонструють роботу своїх вихованців на показових виступах у різноманітних дисциплінах – від спортивних до службових. Оберіть найкращу школу для свого вихованця на власний розсуд, без зайвих пошуків і хибних порад. Ярмарок шкіл на одному майданчику –саме те, що треба, для найкращої освіти майбутнього чемпіона!  

Програма заходу

9:00 – початок роботи майданчиків активностей для малят і цуценят, а саме: - Майданчик для цуценят зі знарядами для ЗКД (Загальний курс дресирування) - Майданчик для майстер-класів з Аджиліті - Майданчик для сильних собак зі знарядами «StrongDog» для перетягування вантажів - Майданчик для сміливців IronMan, де можна спробувати себе у справжньому поєдинку із охоронною собакою у захисному костюмі під пильним наглядом керівника Школи охоронних собак «Альфа» - Майданчик для малюків, де працюватиме кінолог із собакою-терапевтом і досвідчений педагог початкової школи 10:00 – початок змагань для усіх бажаючих зPitch&Go та Аджиліті 12:00 – спеціальний Чемпіонат для цуценят і молодих собак «FutureChampion» 13:30 – лекція ветеринарного лікаря-дієтолога на тему правильного харчування для цуценят і дорослих службових і спортивних собак 14:00 – початок показових виступів собак-компаньйонів, детекторів, спортсменів, захисників та охоронців 15:00 – благодійний розіграш подарунків.  

Покажіть вміння свого собаки на «FutureChampion»!

Якщо ваш чотирилапий напарник вже знає певні команди, ви маєте можливість разом спробувати свої сили і показати, на що ви здатні, на чемпіонаті «FutureChampion». Протягом однієї хвилини покажіть навички слухняності свого вихованця на головному майданчику заходу, та отримайте поради та рекомендації судді та неймовірні емоції від першого виступу із собакою. Таке не забувається ніколи! Кожен учасник чемпіонату отримає смачні сувеніри від головного спонсора заходу ТМ Josera – німецькі корми супер-преміум якості. Реєстрація до участі у чемпіонаті «FutureChampion» триватиме з 9:00 до 12:00. Суддя чемпіонату – суддя КСУ національної категорії з робочих якостей, Кузьмук Владислав Володимирович. Кожен відвідувач заходу може долучитися до допомоги притулкам для тварин, придбавши на вході лотерейні квитки, за якими відбуватиметься розіграш приємних подарунків від друзів фестивалю. Усі кошти, зібрані від учасників розіграшу, а також спортсменів чемпіонату «FutureChampion», будуть передані благодійному фондові HappyPaw, що також є учасником фестивалю AlfaDogFest. Давайте знайомитися! До зустрічі на AlfaDogFest! Вхід вільний! Відвідувачі з собаками обов’язково повинні мати при собі ветеринарний паспорт з відмітками про щеплення, та дотримуватися загальноприйнятих правил поведінки з собаками у місті. Власники несуть усю відповідальність за поведінку своїх улюбленців під час відвідування заходу.
https://www.facebook.com/events/1903325709883520/

Категория: